Zarząd centrala tel.: 34 325 73 55   | ul. Okólna 113a, 42-218 Częstochowa   |

Aktualności

Aktualności

Otwarcie Kasy Spółdzielni w nowej lokalizacji

W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych mieszkańców od poniedziałku 22 czerwca CSM „Nasza Praca” ponownie otwiera kasę spółdzielni, ale w celu spełnienia wymogów sanitarnych w nieco zmienionej lokalizacji – adres pozostanie bez mian – czyli pawilon Spółdzielni przy ul. Okólnej 113A lecz nie tak jak to było dotychczas na I piętrze tylko na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy od strony parkingu w miejscu gdzie wcześniej mieściła się agencja PKO.

Kasa CSM Nasza Praca

Decyzja ta wynika z faktu, iż w siedzibie Zarządu Spółdzielni nie ma możliwości zachowania 2 metrowego dystansu między mieszkańcami w przypadku kolejek do okienka kasowego.

Kasa będzie otwarta w takich samych godzinach jak dotychczas od godziny 8.00 do 14.00 od poniedziałku do piątku z wyjątkiem wtorku, w który będzie czynna od godziny 9.00 do 16.00.

Ze względów bezpieczeństwa kasa będzie obsługiwać mieszkańców z zachowaniem reżimu sanitarnego czyli maksymalnie dwie osoby jednocześnie w pomieszczeniu kasy z zachowaniem minimalnego odstępu 2 metrów pomiędzy osobami.