Zarząd centrala tel.: 34 325 73 55   | ul. Okólna 113a, 42-218 Częstochowa   |

Aktualności

Aktualności

Oferta pracy: konserwator telewizji kablowej

Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasza Praca”
zatrudni pracownika na stanowisko:

  • Konserwator telewizji kablowej

Zakres obowiązków:

  • realizacja bieżących zleceń i zadań serwisowych w zakresie: montaże, naprawy, wykonywanie instalacji kablowych, konfiguracja urządzeń, pomiary sygnału, usuwanie awarii, podłączanie sygnału do lokali i budynków, kontrola sieci oraz urządzeń

Wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu montażu urządzeń telekomunikacyjnych, pomiarów sygnałów telewizyjnych, sieci LAN, znajomość systemu operacyjnego Windows
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń instalacji i sieci o napięciu do 1 kV (SEP)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Stałe wynagrodzenie
  • Praca lokalna
  • Odzież roboczą oraz narzędzia niezbędne do pracy

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie C.V. w  Zakładzie Obsługi Technicznej CSM „Nasza Praca” przy ul. Dekabrystów 68/76 w Częstochowie lub pod adresem e-mail: kadry@csmnp.com.pl
Więcej informacji tel. 34 361 25 32