Zarząd centrala tel.: 34 325 73 55   | ul. Okólna 113a, 42-218 Częstochowa   |

Aktualności

Aktualności

Oferta pracy: konserwator dźwigów, pomocnik konserwatora dźwigów

Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasza Praca”
zatrudni pracowników na stanowiska:

  • konserwator dźwigów pionowych elektrycznych (windy),
  • pomocnik konserwatora dźwigów pionowych elektrycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe – elektromechanik, elektryk,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń instalacji i sieci o napięciu do 1 kV (SEP),
  • w przypadku konserwatora dźwigów– zaświadczenie kwalifikacyjne UDT uprawniające do konserwacji dźwigów osobowych, towarowych, towarowych małych.

Zakres obowiązków konserwatora:

  • Konserwacja, regulacja i naprawa urządzeń dźwigowych
  • Wykonywanie przeglądów okresowych
  • Udział w interwencjach
  • Kontrola i ocena stanu technicznego dźwigów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Usuwanie usterek
  • Współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego (badania okresowe)
  • Dbanie o dokumentację techniczną
  • Pełnienie dyżurów Pogotowia Dźwigowego (w zastępstwie)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Stałe wynagrodzenie
  • Praca lokalna
  • Odzież roboczą oraz narzędzia niezbędne do pracy

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie C.V. w  Zakładzie Obsługi Technicznej CSM „Nasza Praca” przy ul. Dekabrystów 68/76 w Częstochowie lub pod adresem e-mail: kadry@csmnp.com.pl
Więcej informacji tel. 34 361 25 32